Autoryzowany serwis Jeep Katowice

Autoryzowany serwis Jeep

W naszym autoryzowanym serwisie Jeepa w Katowicach wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, zajmujemy się również kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych. Serwisujemy wszystkie modele Jeepa, a także pojazdy marek Fiat, Lancia, Dodge i Chrysler. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

USŁUGI SERWISOWE I BLACHARSKO-LAKIERNICZE

Twój samochód wymaga naprawy? Chcesz mieć pewność, że zajmą się nim prawdziwi fachowcy? Skorzystaj z oferty naszego serwisu Jeepa – wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne, a ponadto możesz nam zlecić:

  • montaż instalacji LPG,
  • wykonanie przeglądu rejestracyjnego,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze.

Zajmujemy się również likwidacją szkód komunikacyjnych - bezpłatnie holujemy uszkodzony pojazd do naszego serwisu, organizujemy jego oględziny przez rzeczoznawcę, załatwiamy wszelkie formalności z ubezpieczycielem oraz bezgotówkowo rozliczamy naprawę. Ponadto, oferujemy samochód zastępczy na czas likwidacji szkody.

Serwis Jeep z Bytomia przeniesiony

Nasz drugi oddział, czyli Serwis Jeep Bytom działał w latach 2011-2024. Od maja 2024 roku nasze usługi serwisowe będą skoncentrowane w jednym miejscu – w Katowicach przy ul. Kościuszki 261. W całości przenosimy nasz zgrany zespół wykwalifikowanych mechaników i pasjonatów marki. Gwarantujemy rzetelne naprawy i doświadczony serwis dla Twojego Jeepa. Zapraszamy!

Usługi serwisowe

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ SERWIS?

Oferujemy najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach - o wyjątkowo wysokim poziomie naszego serwisu świadczą jedne z najwyższych w Polsce ocen jakości wykonywanych prac i satysfakcji klientów. Wszelkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez producentów obsługiwanych przez nas marek samochodów. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na wszystkie, oryginalne części, oraz 24-miesięcznej gwarancji na naprawy.

Oferujemy rabaty dla stałych klientów, korzystne pakiety serwisowe oraz możliwość kredytowania kosztownych napraw.

Nasi fachowcy biorą regularnie udział w szkoleniach organizowanych przez producenta obsługiwanych przez nas samochodów. Regularnie otrzymujemy jedne z najwyższych w kraju ocen jakości wykonywanych prac i satysfakcji klientów. Odpowiemy na dręczące Cię pytania, doradzimy jakie działania podjąć, zaprosimy na wizytę serwisową do naszych specjalistów w zakresie mechaniki i elektroniki samochodów:

Usługi dodatkowe

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi serwisantami.

Katowice

Damian Koczy
Damian Koczy
Doradca serwisowy
Janusz Langner
Janusz Langner
Szef Obsługi Posprzedażnej Katowice
Jarosław Koryczan
Jarosław Koryczan
Szef Serwisu

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!

Katowice

Damian Koczy
Damian Koczy
Doradca serwisowy
Janusz Langner
Janusz Langner
Szef Obsługi Posprzedażnej Katowice
Jarosław Koryczan
Jarosław Koryczan
Szef Serwisu