Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Jeep

  Katowice   Bytom

Jeep Renegade

Najmłodszy z produkowanych Jeepów. Jeep Renegade to kompaktowy, zwinny, 5-drzwiowy SUV. Jego wytrzymałość i dbałość bezpieczeństwo potwierdza zdobycie 5 gwiazdek w teście Euro NCAP. W naszym salonie znajdziesz najnowsze wydania Jeep Renegade MY 2019. Zobacz modele dostępne od ręki:

Nazwa
Cena


Jeep Renegade to model, który pełen jest unikalnych detali i niezwykłych dla marki cech. W jego wyglądzie znajdziemy wiele inspiracji legendarnym już modelem Wrangler. Surowy kształt to główna cecha wyglądu, którą z pewnością nie da się pominąć. Unikalny wygląd podkreślają okrągłe lampy schowane pod maską i nadkola w kształcie trapezów, które są kontynuacją dziedzictwa Jeepa.

Komfort i rozrywka

Komfortową podróż umili zaawansowany 9-cio głośnikowy system audio o mocy 506 Watów. Kontynuacją komfortu jest sterowanie systemem multimedialnym oraz odbieranie połączeń za pomocą przycisków umieszczonych na kierownicy. Ekran dotykowy systemu inforozrywki Uconnect posiada 5 lub 6,5 cala. Przy wyborze większego wariantu system wyposażony jest również w nawigację GPS z grafiką 3D. Rozrywkę w samochodzie uzupełniają wejścia USB i audio jack, dzięki którym możesz podłączyć swoje ulubione urządzenia muzyczne i kontynuować swoją podróż w akompaniamencie swoich ulubionych wykonawców.

Możliwości terenowe

Skoro to Jeep to istnieje również możliwość zestawienia silnika z napędem na wszystkie koła. Jeep Renegade oferuje dwa systemy napędu na 4 koła:

  • Jeep Active Drive - jest to jednobiegowy system dostępny w wersjach Longitude i Limited
  • Jeep Active Drive Low - jest jednobiegowy system z przełożeniem pełzającym

Oba rozwiązania gwarantują niesamowitą przyczepność na drodze i w terenie. Dodatkowo na pokładzie Renegade’a może się znaleźć system zarządzania trakcją Select-Terrain, dzięki któremu kierowca może dobrać odpowiednie ustawienia do panujących warunków na drodze takich jak: Śnieg, Piasek, Błoto lub pozostawić w trybie Auto, gdzie system sam dobierze najlepsze ustawienia.

Kontakt

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65/693 690 071
cc@jeep-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu