Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Jeep

  Katowice   Bytom

Jeep Renegade

Renegade to najzwinniejszy z SUVów - kompaktowy, bezpieczny, o doskonałej przyczepności. Poznaj Jeepa Renegade 2018 i przekonaj się, jak doskonale radzi sobie w trasie i w terenie. Zobacz nasze modele, dostępne od ręki:

Pokaż opis kategorii
Filtruj:
Nazwa
Cena


Charakterystyczny styl

Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów - model ten zaliczany jest do SUVów segmentu B -Renegade ma w swoim designie wszystko, co kojarzy się z marką Jeep. Jego wygląd wyraźnie inspirowany jest kultowym Wranglerem, co w połączeniu z surową formą daje mieszankę, która zachwyci każdego miłośnika Jeepów. Renegade wyróżnia się spośród wszelkich, kompaktowych SUVów - jego unikalny wygląd podkreślają okrągłe, schowane pod maską lampy, siedmioszczelinowy grill i charakterystyczne nadkola w kształcie trapezów. Model ten to wszystko, co najlepsze w Jeepach, umieszczone w zwinnej, idealnej do miasta, formie.

Komfort i bezpieczeństwo

Jeep Renegade to jest wygodny, pojemny i przestronny - jego ergonomiczne fotele gwarantują wyjątkowy komfort jazdy, a w jego obszernej, pomysłowo zaaranżowanej przestrzeni bagażnikowej zmieścisz wszystko, co potrzebujesz. Renegade to również gwarancja bezpieczeństwa - wyposażony jest w ponad 60, innowacyjnych systemów, takich jak m.in. funkcja unikania kolizji czołowych FCW czy asystent pasa ruchu LSDW+. Wyjątkowe bezpieczeństwo Renegade potwierdzone zostało w testach Euro NCAP, w których otrzymał on 5 gwiazdek.

Bogate wyposażenie

Już w podstawowej wersji, Jeep Renegade zachwyca bogactwem swojego wyposażenia - znajdziesz w nim m.in. system multimedialny Unconnect z ekranem dotykowym, Bluetooth, radio, składaną tylną kanapę i oparcie fotela pasażera. Renegade dostępny jest w 4 wersjach wyposażenia:

  • Sport,
  • Longitude,
  • Limited,
  • Trailhawk,

Miejski SUV idealny w teren

Renegade dostępny jest w wersji z napędem na 4 koła - model ten może być wyposażony w system Jeep Active Drive (w wersjach Longitude i Limited) bądź Jeep Active Drive Low , z przełożeniem pełzającym. Każde z tych rozwiązań gwarantuje doskonałą przyczepność, zarówno na drodze, jak i w terenie. Dodatkowo, Jeepa Renegade doposażyć można w system zarządzania trakcją Select-Terrain, umożliwiający dopasowanie ustawień do warunków panujących na drodze.

Kontakt

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65/693 690 071
cc@jeep-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu