4.5

Nowy Jeep Wrangler debiutuje w Los Angeles

Opublikowano: 23 listopada 2017
Zachwycił w Las Vegas podczas targów Specialty Equipment Market Association (SEMA), a wkrótce zadebiutuje w salonie samochodowym w Los Angeles. Czego możemy się spodziewać po nowym Wranglerze?
Nowy Jeep Wrangler debiutuje w Los Angeles

Innowacyjne mild-hybrid

Chociaż nie nastąpiła żadna rewolucja w wyglądzie Jeepa Wranglera, to prawdziwa magia zadziała się pod maską – nowy Jeep Wrangler zostanie wyposażony w mild-hybrid. Rozrusznik zintegrowany z alternatorem, niewielka bateria i 48-voltowa instalacja pozwolą na poruszanie się w trybie czysto elektrycznym przy niewielkich prędkościach – dodadzą nam też mocy podczas wyprzedzania.

Niezastąpione 4x4

Pod maską Wranglera kolejnej generacji znajdziemy silnik benzynowy w postaci 3,6-litrowego V6 z rodziny Pentastar albo diesla 3.0 CRD V6 o mocy 250 KM, dobrze znanego z Jeep Grand Cherokee. Napęd 8-biegowy na tylne koła z możliwością dołączenia "na sztywno" przednich to nie jedyna opcja – dostępna będzie też jazda w trybie 4WD Auto, czyli z automatycznym aktywowaniem 4x4 w trudnych warunkach, na przykład na śliskiej nawierzchni. Prawdopodobnie nie zabraknie też reduktora i blokady rozdziału mocy na wszystkie koła.

 

Nowości w wyposażeniu

Nad głowami oprócz dachów w wersji materiałowej i twardej, demontowanej, będziemy też mieli do wyboru materiałowe, elektryczne składane oraz materiałowe z odsłonięciem przestrzeni nad podróżnymi, bez składania całego dachu. Wśród nowości w wyposażeniu wiele udogodnień na co dzień – LEDowe oświetlenie, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie auta, a także system multimedialny z obsługą Android Auto Apple CarPlay.

 

Premiera nowego Wranglera w Los Angeles już 29 listopada.

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!