4.5

Jeep Ruda Śląska – który model jest idealny dla Ciebie?

Opublikowano: 1 listopada 2017
Zdecydowałeś się na zakup Jeepa, ponieważ wiesz, jakie wartości stoją za tą marką. To przede wszystkim dbanie o komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję kierowcy oraz jego pasażerów. Doceniasz również legendarną trwałość samochodów Jeep, niewielką utratę wartości oraz znakomite prowadzenie tak na równym asfalcie, jak i w terenie. Planując zakup Jeepa w Rudzie Śląskiej zacznij od sprawdzenia oferty autoryzowanego dealera marki w Katowicach i Bytomiu – Partner. Dowiedz się również więcej o aktualnej gamie modelowej Jeepa.

Jeep Cherokee Ruda Śląska – używany bez ryzyka

Jeden z najbardziej charakterystycznych samochodów w historii Jeepa, wręcz ikoniczny dla marki, nie jest już dostępny w gamie nowych pojazdów. Nadal jednak możesz kupić Jeepa Cherokee w Rudzie Śląskiej czy innym mieście z drugiej ręki. Pamiętaj jednak, aby w pierwszej kolejności zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Rynek samochodów używanych w naszym kraju jest pełen pułapek, w które można bardzo łatwo wpaść. Dlatego nie chcąc ryzykować zdecyduj się na zakup używanego Jeepa Cherokee w jednym z salonów autoryzowanego dealera marki w Bytomiu lub Katowicach. Chcesz poznać aktualną ofertę? Skontaktuj się z naszymi doradcami. 

Jeep Compass Ruda Śląska – nowy rozdział w historii amerykańskiej marki

Jeep Compass ma duże szanse na osiągnięcie spektakularnego sukcesu. Duży, komfortowy, a jednocześnie łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu – to ideał SUV-a, który przez większość czasu będzie użytkowany w warunkach miejskich. 

Nie oznacza to natomiast, że Compass nie poradzi sobie w trasie. Dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe (w tym hybrydowa) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu w długiej podróży z całą rodziną. 

Jeep Renegade Ruda Śląska – sprawdzi się nie tylko w mieście

Rynkowy debiut Jeepa Renegade odbił się szerokim echem w świecie motoryzacji. Dziś jest to już dojrzały, bardzo ceniony model, który doskonale się sprzedaje w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce. Jeśli rozważasz zakup Jeepa Renegade w Rudzie Śląskiej, to ten samochód na pewno Cię nie zawiedzie. 

Szczególną uwagę zwróć na wersję z napędem hybrydowym, która jest nie tylko przyjazna środowisku naturalnemu, ale też bardzo oszczędna. W tym wariancie Renegade jest wręcz wymarzonym samochodem do miasta, który dzielnie poradzi sobie również w trudniejszym terenie. 

Jeep Wrangler Ruda Śląska – przetestuj jego zdolności terenowe

Chyba nie musimy Ci przedstawiać tego legendarnego modelu, który został opracowany w latach 50. XX wieku z myślą o potrzebach amerykańskiej armii. Wrangler jest dziś elementem popkultury, jednym z najbardziej znanych samochodów na świecie. Nie mogło go oczywiście zabraknąć w nowej gamie Jeepa. 

Szukając nowego Jeepa Wranglera w Rudzie Śląskiej zwróć uwagę na to, że model ten jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia. Bardzo popularny wariant Sport w standardzie oferuje napęd na cztery koła. Jeśli cenisz sobie najwyższy poziom wyposażenia, to zainteresuj się topową wersją Rubicon.

Jaki serwis Jeep w Rudzie Śląskiej warto wybrać?

Kieruj się tutaj zaleceniami samego producenta. Pamiętaj, że współczesne modele Jeepa są samochodami bardzo zaawansowanymi technologicznie, których serwisowanie wymaga dostępu m.in. do specjalistycznej aparatury diagnostycznej oraz oprogramowania komputerowego dostarczanego przez markę. Niezależne warsztaty mechaniczne nie dysponują takimi rozwiązaniami. 

Dlatego najkorzystniej dla Ciebie będzie serwisować Twojego Jeepa w autoryzowanej stacji obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisową naszych ASO w Katowicach i Bytomiu oraz do skorzystania z atrakcyjnych promocji.

Serwis Jeep Cherokee i Jeep Wrangler Ruda Śląska – również dla starszych pojazdów

Jeśli masz kilku- czy kilkunastoletniego Jeepa, to zadbaj o to, aby przedłużyć jego trwałość i móc nadal cieszyć się bezawaryjną jazdą. Niezależne serwisy Jeepa w Rudzie Śląskiej czy innych miastach nie specjalizują się w tej marce, co utrudnia też uzyskanie szybkiego dostępu do niezbędnych części czy aparatury diagnostycznej. Skorzystaj więc z usług serwisowych autoryzowanego dealera Jeepa. 

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!