4.5

Camp Jeep PL

Opublikowano: 24 kwietnia 2019
W dniach 6-9 czerwca 2019 r. w Krainie Tysiąca Jezior czyli na Mazurach odbędzie się wspaniałe spotkanie pasjonatów i właścicieli samochodów marki Jeep, na które gorąco zapraszamy wszystkich naszych klientów. Będzie to trzydniowy zlot w malowniczym Mrągowie, pełen niezapomnianych przeżyć. Koniecznie wpiszcie tą datę do swoich kalendarzy.
Camp Jeep PL

Piąta edycja Camp Jeep PL

W tym roku będzie to już piąta edycja tej cyklicznej imprezy. Jej motywem przewodnim będzie legendarna droga Route 66 - główna ulica Ameryki, biegnąca przez osiem stanów. Zapowiada się istne szaleństwo w amerykańskim stylu. Organizatorzy mówią: "będzie się działo". Każdego dnia będą do pokonania inne trasy, o różnych charakterach i różnych stopniach trudności. Na próbę zostaną wystawione nie tylko umiejętności kierowców, ale także sprawność Jeepów. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać doświadczeni instruktorzy, którzy także będą służyć wsparciem i radą. Będzie też czas na integrację podczas wspólnych spotkań przy grillu, ognisku lub podczas odpoczynku na łonie natury. Będzie także możliwość zwiedzenia najciekawszych atrakcji regionu.

Dlaczego Mazury?

Impreza każdego roku odbywa się w innym zakątku Polski. Po raz pierwszy Jeepowcy spotkali się na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Rok później przenieśli się w Bieszczady. Zlot w 2017 odbył się także w górskim klimacie - w Karkonoszach, a rok później na Kaszubach. Teraz przyszedł czas na Mazury ze wspaniałymi szlakami off-roadowymi, gdzie będzie można poddać testom możliwości terenowe naszych Jeepów.

Informacje praktyczne

Zapisy ruszyły 1 kwietnia br. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie http://campjeep.pl/. Ilość pojazdów ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa została ograniczona i wynosi 150. Uczestnicy będą podzieleni na 5 grup po 30 aut.

Opierając się na doświadczeniu z lat poprzednich, organizatorzy nie zalecają odwlekania zbytnio w czasie decyzji o rejestracji oraz zwlekania z wpłatą zaliczki. Impreza z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie, a listy startowe zapełniają się coraz szybciej. Zamknięcie listy nastąpi po wyczerpaniu miejsc, jednak nie później jak 10 maja 2019 roku..

Zlot odbędzie się na terenie specjalnie przygotowanej bazy Jeep Village, w którą w tym roku przemieni się czterogwiazdkowy hotel Mrągowo Resort&SPA http://mragoworesort.pl/ nad jeziorem Czos.

Program spotkania jest bardzo ciekawy, gwarantuje atrakcje od rana do wieczora, także najmłodszym "Jeepersom".

Jak było rok temu?

Zeszłoroczna edycja zjazdu odbyła się na Kaszubach w Gniewinie. Wówczas po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano najnowszego Jeepa Wranglera Unlimited. Premiera pojazdu była bardzo udana. Uwieńczona została zabawą do późnych godzin wieczornych oraz koncertem na żywo muzyki country. W ciągu dnia uczestnicy mieli okazję wykazać się w różnorodnych aktywnościach, wymagających sprawności, zręczności i działania zespołowego. Całość imprezy odbywała się w stylu country, dlatego uczestnicy mieli okazję nabyć umiejętność posługiwania się lassem czy w rzutu podkową.

Portal interia.pl ogłosił Camp Jeep PL najlepszym wydarzeniem motoryzacyjnym roku 2018.

Motywy przewodnie wcześniejszych spotkań

To właśnie podczas zlotów Camp Jeep PL firma FCA stara się doceniać i wyróżniać swoich najwierniejszych fanów i właścicieli Jeepów. Pierwsza edycja wystartowała w 2015 roku i odbyła się pod hasłem premiery klubu Jeep Owners Groups w Polsce. Kolejna związana była z obchodami 75-lecia marki. Podczas trzeciego spotkania zaprezentowano nowy model Jeepa Compassa, a rok temu wspomnianego już wcześniej Jeepa Wranglera.

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!