Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Jeep

  Katowice   Bytom

Jeep Cherokee

Dzika natura w mieście. Jeep Cherokee to miejski SUV, o wyraźnej, charakterystycznej dla marki stylistyce i napędzie 4x4. Jednocześnie jest dynamiczny, nowoczesny i ekonomiczny. Łatwo porusza się po miejskiej dżungli i doskonale poradzi sobie na bezdrożach za miastem, gdzie zwyczajne samochody nie mają wstępu. Oto modele Jeepa Cherokee 2015 dostępne w salonie:

Pokaż opis kategorii
Filtruj:
Nazwa
Cena


Jeep Cherokee to miejski SUV z korzeniami dzikiej natury. Cechuje się nowoczesną i charakterystyczną stylistyką, niesamowitymi właściwościami jezdnymi i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Porusza się z niesamowita gracja i łatwością w mieście jak i poza nim. Dzięki napędowi 4x4 niestraszne są mu bezdroża.

Nowoczesne technologie i komfort

Jeep Cherokee wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwolą kierowcy i pasażerom na komfortowe i odprężające podróżowanie. Ergonomiczne przednie fotele mogą być elektrycznie regulowane, podgrzewane i wentylowane. Dodatkowo wykończone są specjalną tapicerką wysokiej jakości lub specjalną skórą Nappa. Dla większej wygody Cherokee może być zestawiony z automatyczną skrzynią biegów o liczbie 9-ciu przełożeń.

Rozrywkę dostarcza dotykowy ekran systemu Uconnect, który może mieć 8,4 cala i umożliwia odtwarzanie płyt CD, podłączenie pamięci USB, karty SD lub podłączenia do wejścia AUX urządzeń muzycznych, które pozwolą kontynuować słuchanie Twojej ulubionej muzyki.

Podczas podróżowania niezastąpionym okaże się system nawigacji satelitarnej i system głośnomówiący Bluetooth, dzięki któremu bez odrywania wzroku od drogi odbierzesz i porozmawiasz z najbliższymi.

Możliwości terenowe

Jeep Cherokee to nie tylko nowoczesna stylistyka i nowoczesne technologie pozwalające na komfortowe podróżowanie ale to też legendarne właściwości terenowe, które gwarantują stabilne podróżowanie po drodze i niesamowite przeżycia w off-roadzie. Dostępne opcje napędy 4x4:

  • Jeep Active Drive I - to jednobiegowy, w pełni automatyczny napęd 4x4
  • Jeep Active Drive II - to dwubiegowy napęd 4x4, który zarządza rozdziałem momentu obrotowego i oferuje przełożenie redukcyjne
  • Jeep Active Drive Lock - dostępny tylko dla wersji Trailhawk napęd 4x4 umożliwia funkcję blokady tylnego mechanizmu różnicowego.
×

Umów jazdę testową

Podaj dane a my oddzwonimy do Ciebie!

Data i godzina jazdy Nie wybrano daty zmień

Kontakt

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65/693 690 071
cc@jeep-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu