4.5

Wrangler

Poznaj najnowszą odsłonę kultowego modelu Jeepa - Wrangler! To wyjątkowy samochód terenowy, który poradzi sobie z każdym podjazdem. Poznaj nasze dostępne od ręki modele nowego Jeepa Wranglera i przekonaj się, jak doskonale radzą sobie w każdych warunkach.

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 2
Sortuj

Najbardziej charakterystyczny Jeep

Styl Wranglera to wszystko, co najlepsze w Jeepach - poznasz go po legendarnym, siedmioszczelinowym grillu i tapezowych nadkolach. Jak na prawdziwą terenówkę przystało, Wrangler wyposażony jest w zdejmowane drzwi i dach. Do wariantu Sahara dołączono dodatkowo stylowy, twardy dach w kolorze nadwozia. Niezależnie od wersji, Wrangler to surowa elegancja, doskonale pasująca do jazdy po wertepach.

Komfortowe wnętrze

Jeep Wrangler jest wyjątkowo przestronny, a przemyślane detale i ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że podróżowanie nim jest komfortowe w każdych warunkach. We Wranglerze znajdziesz takie elementy jak m.in. podgrzewane fotele, podświetlane uchwyty na kubki czy fotochromatyczne lusterko wsteczne z lampkami LED, umożliwiającymi czytanie map.

Wersje wyposażenia

W naszej ofercie znajdziesz Wranglera w 3 wariantach wyposażenia. Oferujemy klasyczną wersję Wrangler Sport z napędem 4x4, wyróżniający się twardym dachem wariant Sahara oraz najlepiej wyposażonego Jeepa Wrangler Rubicon, wyróżniającego się wysokowytrzymałym zawieszeniem oraz systemem jazdy, umożliwiającym poruszanie się nawet po najtrudniejszym terenie

Wrangler - niezrównany w terenie

Jeep Wrangler poradzi sobie z każdym terenem. Duży prześwit i osłony zabezpieczające podwozie przed pniami i kamieniami sprawiają, że nawet ekstremalne warunki nie są mu straszne. Dodatkowe uszczelnienia układu elektrycznego i nadwozia sprawiają, że bez obaw możesz przejechać nim przez każdy strumień. Doskonała trakcja gwarantuje, że zapanujesz nad pojazdem w każdych warunkach, a wyjątkowe zawieszenie poprawia własności jezdne na drodze i w terenie.

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!