4.4

Głosów: 9.
Ocena: 4.00/5
Brak oceny

Opis samochodu

Samochód do zamówienia - po szczegóły oferty zadzwoń 693 690 071 lub napisz g.golus@jeep-partner.pl Szacowany termin dostawy - 2 kwartał 2023.


Najnowszy Jeep® Grand Cherokee zachwyca charakterystycznym siedmioszczelinowym, szerszym niż dotychczas grillem przednim, z większymi otworami i eleganckim wykończeniem, które idealnie współgrają z zaawansowanym oświetleniem. Dolna srebrna listwa biegnie poniżej ultra-wąskich, w pełni LED-owych reflektorów przednich, tworząc szeroką jednolitą linię podkreślającą stylistykę przodu pojazdu.

Układ deski rozdzielczej i wnętrza zaprojektowano z myślą o tym, by maksymalnie podkreślić szerokość i przestronność pojazdu, co odzwierciedla linię nadwozia. Układ ekranów gwarantuje jednakowo dobry widok zarówno kierowcy, jak i pasażerowi.

Redefiniując luksus i wyrafinowanie na każdym kroku, całkowicie nowe wnętrze oferuje najnowsze, nowoczesne udogodnienia zaprojektowane tak, aby każda podróż była bardziej komfortowa.

Unikalne w swojej klasie zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift® wyposażono w elektroniczny półaktywny system tłumienia. Kierowca może wybierać sposób 5 dostępnych ustawień wysokości: Entry/Exit ułatwia wsiadanie i wysiadanie, Aero zapewnia lepszą aerodynamikę podczas większych prędkości, Normal sprawdzi się podczas codziennej jazdy, a dwa różne tryby do jazdy terenowej Off-road I i II umożliwiają łatwiejsze pokonywanie przeszkód w trudnym terenie i brodzenie w wodzie o głębokości do 61 cm.

Pakiety przeglądów okresowych

Skorzystaj z bezpłatnej obsługi serwisowej w pakietach Easy Care.

Pakiety przeglądów okresowych

Przedłużona gwarancja

Wydłużona gwarancja fabryczna to wygoda i bezpieczeństwo.

Przedłużona gwarancja

Opiekunowie oferty

Bytom

Grzegorz Golus
Grzegorz Golus
Sprzedaż samochodów osobowych

Zapytaj o ten samochód

Kontakt telefoniczny

Zostaw nam swój numer telefonu
- oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu
jednego dnia roboczego!

Opiekun oferty

Wolisz bezpośredni
kontakt z handlowcem?

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!

Opiekunowie oferty

Bytom

Grzegorz Golus
Grzegorz Golus
Sprzedaż samochodów osobowych