Cherokee

Charakterystyczny miejski SUV, którego stylistyka sugeruje wyraźne powiązanie z tradycyjnym, terenowym Jeepem, stanowi intrygującą pozycję w naszej ofercie. Niezwykle dynamiczny, innowacyjny, a przy tym ekonomiczny Jeep Cherokee z 2019 roku, będzie idealny zarówno do miasta, jak i bardziej wymagających przygód.

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 0
Sortuj

Nowoczesne układy napędowe Jeepa Cherokee

We wnętrzu auta znalazł się jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie silników, 2 litrowy, 4 cylindrowy typu turbo, wraz z funkcją stop-start (ESS). Podobnie jak pozostałe trzy wersje silnikowe Jeepa, tak i do tego została dopasowana automatyczna dziewięciostopniowa skrzynia biegów.

Dla lepszej stabilności Jeep Cherokee posiada niezależne zawieszenie przednie oraz tylne, charakteryzujące się dobrą sztywnością skrętną nadwozia.

Innowacyjne systemy napędy 4x4 pozwalają pokonać każdą drogę, w dowolnych warunkach pogodowych. Rozróżniamy tutaj systemy:

  • Jeep Active Drive I
  • Jeep Active Drive II
  • Jeep Active Drive Lock

Napęd tego typu pozwala pewnie i komfortowo panować nad samochodem, a w przypadku potrzeby oszczędzania energii lub paliwa istnieje możliwość odłączania tylnej osi. Takie właściwości Jeepa Cherokee pozwalają określić, jak wyglądają SUV-y klasy średniej.

Zaawansowana technologia uprzyjemni każdą jazdę

Nowe i praktyczne rozwiązania w zgrabny sposób łączą eleganckie wnętrze pojazdu. Pozwala to zaspokoić nie tylko zmysł estetyczny, ale także usprawnić prowadzenie w każdym momencie.

System Uconnect czwartej generacji

Najnowsza wersja systemu multimedialnego Uconnect, została zastosowana w Jeepie Cherokee z 2019, aby usprawnić komunikację, nawigację, rozrywkę oraz polepszyć kompatybilność z aplikacjami. Możliwe jest wybranie ekranu o wielkości 7,0 lub 8,4 cala, z funkcją powiększania i nawigacją typu "pinch".

Asystent równoległego i prostopadłego parkowania

Zaawansowany system w Jeepie Cherokee potrafi rozpoznawać puste miejsca parkingowe. Następnie samodzielnie kieruje autem i informuje kierowcę, kiedy powinien włączyć dany bieg, zahamować lub przyspieszyć.

Regulowane fotele kierowcy i pasażera

Fotel kierowcy posiada elektryczną regulację w części podparcia lędźwiowego, a oba przednie fotele można regulować w 8 płaszczyznach.

Automatyczne światła drogowe

Bardzo praktyczne, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych. Automatyczne światła potrafią wykryć jasność otoczenia, a także emitowane światło przez inne pojazdy. Następnie, jeśli jest taka potrzeba, światła drogowe zmieniają się na światła mijania.

Kultowy styl Jeepa Cherokee

Każdy model w zgrabny sposób nawiązuje do swoich poprzedników, czyli klasycznych Jeepów. W modelu Jeepa Cherokee z 2019 roku możemy zauważyć nową stylistykę przedniej i tylnej części nadwozia, ulepszony design obręczy kół, zwiększoną przestrzeń ładunkową, a także solidne reflektory LED.

W przypadku samego wnętrza odnosi się wrażenie świeżości i nowości. Samochód wyposażono w chromowane, satynowe i błyszczące czarne akcenty. Nadają one całej przestrzeni charakter luksusu, jednocześnie będąc funkcjonalnymi. Wiele części jest skórzanych, dzięki czemu sam dotyk sprawia dużą przyjemność.

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!