Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Jeep

  Katowice   Bytom

Nie czekaj na zmiany – weź Jeepa w leasing już teraz!

Zdecyduj się na leasing wymarzonego Jeepa do końca listopada 2018 – czekają na Ciebie nasze specjalne rabaty i promocje! Uprzedź nadchodzące zmiany w leasingu 2019 i ciesz się nowym pojazdem, który rozliczysz na starych zasadach.

Leasing Jeep

Jeep Leasing – zmiany od 2019

Nowe zasady leasingu, obowiązujące od 2019 roku, dotkną wszystkich przedsiębiorców, chcących się zdecydować na tę formę finansowania zakupu samochodu o wartości wyższej, niż 150 tys. zł. Od nowego roku nie będzie można odliczać od przychodu wszystkich rat leasingowych za pojazdy, których cena przekroczy tę kwotę. Ponadto, odliczyć można będzie tylko połowę rat za samochody wykorzystywane do celów mieszanych, czyli zarówno prywatnie, jak i służbowo.

By móc rozliczać leasing samochodów osobowych na dotychczasowych zasadach, musisz do końca 2018 roku zawrzeć stosowną umowę. Leasingi wzięte przed 1 stycznia 2019 można będzie wliczać do kosztów działalności bez żadnych ograniczeń przez jeszcze 2 lata, do 31 grudnia 2020. Później, raty leasingu odliczać będzie trzeba zgodnie ze zmienionymi zasadami leasingu z 2019 r.

Zmiany w leasingu samochodów od 2019 – co jeszcze musisz wiedzieć?

  • Jeśli jesteś podatnikiem VAT, możesz zakupić pojazd kosztujący maksymalnie 134 529 zł netto (165 470 zł brutto). Dzięki możliwości odliczenia 50% VAT od zakupu auta, na całkowite koszty podatkowe składa się cena netto samochodu oraz pozostałe, nieodliczone 50% VAT – łącznie dają one sumę 150 tys. zł, czyli kwotę planowanego, górnego limitu wartości pojazdu.
  • Dodatkowo, w przypadku aut elektrycznych, maksymalna wartość pojazdu, przy której nadal można całkowicie odliczać raty leasingowe, jest wyższa i wynosi 225 tys. zł.

Rabat + promocyjny leasing + pakiet OC/AC od 899 zł w salonie Jeep Partner

Chcesz uniknąć zmian w leasingu operacyjnym, obowiązujących od 2019 roku? Skorzystaj jak najszybciej z naszej oferty! Nasze leasingi cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem klientów. O wysokiej jakości naszych usług świadczy m.in. wyróżnienie dla promocji „Jeep Leasing 102,9%” nadane przez Gazetę Finansową. Ponadto, zapewniamy kompleksowe załatwienie wszelkich formalności związanych zarówno z zakupem pojazdu i jego finansowaniem, jak i z jego ubezpieczeniem i rejestracją.

W związku z nadchodzącymi zmianami w leasingu samochodów, proponujemy Ci ofertę specjalną – podpisz z nami umowę leasingową do końca listopada 2018, a otrzymasz rabat na zakup pojazdu, promocyjne, wyjątkowo korzystne warunki finansowania oraz pakiet OC/AC za jedyne 899 zł.

Wybierz pasujący do Twoich potrzeb model Jeepa i skorzystaj z naszego promocyjnego leasingu już dziś!

Jeepy dostępne w leasingu